DAISY

posty: 172 · zdjęcia: 172 · filmy: 0

Wykup dostęp  20 zł / msc

Witam 🙃 Pewnie wielu z Was kojarzy mnie z portali kamerkowych 🤩 Jestem camgirl już 8 lat 🤩. Na tym portalu dodaję swoje prywatne filmy oraz zdjęcia do których możesz wykupić dostęp kiedy tylko chcesz 🤩 . Wszystkie materiały są mojego autorstwa Każdy album zawiera jeden film 🎬 . Są one dokładnie przygotowane , opisane i kręcone dobrym sprzętem 📽. Zrobiłam również dwa albumy z moimi zdjęciami 🎞 . Wykupując dostęp do albumów możesz się cieszyć ich oglądaniem, aż do wygaśnięcia subskrypcji. Do free galerii 6️⃣ razy w tygodniu dodaje nowe zdjęcia, które pokazują w co jestem ubrana 👙w danej chwili. Jeśli podobają Ci się moje poczynania w wirtualnym świecie zachęcam do podarowania mi napiwku💲💸💲 ( płatnej subskrybcji) lub kupna dostępu do albumu 🥰 . W ten sposób wspierasz moje inwestowanie w ✅️sprzęt, ✅️bieliznę i ✅️ero-zabawki. ❗️❗️❗️❗️NIE BAWIĘ SIĘ W SNAPY ❗️❗️❗️❗️

1

W Gambii zabawiam się wibratorem , a w pupie jest korek analny.

Akcja filmu rozgrywa się w Gambii. W hotelu wybudowanym na styl gambijskiej wioski zabawiam się w sypialni wibratorem w cipce , a w tyłku jest niebieski korek analny. Nagranie trwa 10 minut jestem na nim nago . Podczas całego pokazu jest widoczna twarz. Zapraszam do zakupu , to mój jedyny nakręcony filmik w Gambii :)

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Zabawa nago z kulkami w cipce i korkiem analnym na punkcie widokowym na Zakynthos .

Akcja filmu rozgrywa się na wyspie Zakynthos na punkcie widokowym na Kalamaki. Na 9 minutowym nagraniu jestem nago i jest twarz. Na filmie zabawiam się kuleczkami w cipce, a w pupie jest niebieski korek analny.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Zrywam czarne rajstopki na plaży na Zakynthos.

Akcja nagrania rozgrywa się na wyspie Zakynthos na plaży Kalamaki. Cały film jest z twarzą i trwa 8 minut. Na nagraniu jestem ubrana w piękny czerwony jednoczęściowy strój kąpielowy i czarne rajstopki które rozrywam :)

Wykup dostęp - 66 zł / msc
1

Rozgniatam żelki stopkami w wysokich szpilkach.

Akcja ośmio minutowego filmu rozgrywa się w parku. Jestem ubrana w latexowe leginsy , jasny sweter oraz ciemną kurtkę . Na stopach nam wysokie szpilki , którymi rozgniatam żelki. Podczas nagrania jest widoczna moja cała sylwetka oraz twarz , są również zoomy na buciki oraz rozgniatane nimi żelki.

Wykup dostęp - 66 zł / msc
1

Lizak w cipce i koreczek analny w pupie :)

Film nagrywany jest w jurcie w środku lasu. Na nagraniu jestem nago i jest widoczna twarz. Film przedstawia zabawę cipką słodkim lizaczkiem , w pupie jest niebieski korek analny. Nagranie trwa ponad 6 minut.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Zabawa na łóżeczku i w jacuzzi :)

Akcja filmu rozgrywa się w środku lasu w jurcie . Na nagraniu jestem nago oraz jest widoczna twarz. Na początku prezentuje nagą sylwetkę , zoomy na pupę w której jest niebieski koreczek analny , piersi oraz cipkę . Następnie zabawa kuleczkami w cipce na łóżeczku , a potem zabieram lizaczka i idziemy do jacuzzi . Jest dużo zoomów. Film trwa 8 minut.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Czytam Ci opowiadanie erotyczne :)

Film nagrany jest w hotelu w Polsce. Na nagraniu jestem naga i czytam dla Ciebie opowiadanie erotyczne pt "Zamiana partnerów" . Film jest z twarzą i trwa 7 minut.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Cycki w balsamie

Film nagrywany w hotelu w Polsce. Na nagraniu jestem naga i smaruje cycki białym balsamem . Film jest z twarzą i trwa 8 minut.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Stopy w balsamie .

Film jest nagramy w hotelu w Polsce. Na nagraniu jestem naga i smaruje stopy białym balsamem . Film jest z twarzą i trwa ponad 8 minut.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
18

🦶🦶 Zdjęcia nóg i stóp 🦶🦶

Album dla fetyszystów . Są tu tylko fotki nòg i stóp.

Wykup dostęp - 60 zł / msc
1

Prezentacja sylwetki w szortach i staniku.

Na filmiku prezentuje sylwetkę w krótkich szortach i różowym staniku , są wypinki i zoomy na stopy. Cały 5 minutowy film jest z twarzą :)

Wykup dostęp - 66 zł / msc
1

Prezentacja mojego nagiego ciała w kabriolecie :)

Filmik nagrywany jest w moim kabriolecie w lesie . Podczas 5 minutowego nagrania jestem cała nago i prezentuje swoje idealne ciało. Całe nagranie jest z twarzą , są zoomy na cipkę , dupkę , piesi , stopy , ogólnie widać wszystko :) .

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Czytam dla Ciebie opowiadanie erotyczne :)

Akcja filmiku nagrywana jest w hotelu w Hiszpanii. Czytam dla Ciebie opowiadanie erotyczne pt "Sex z przyszłą teściową" . Film jest z twarzą i jestem ubrana w strój kąpielowy . Czas trwania nagrania to 8 minut.

Wykup dostęp - 66 zł / msc
1

Zabawiam się słodkim lizakiem w ustach.

Akcja filmu rozgrywa się w lesie w moim kabriolecie. Na 7minutowym nagraniu jestem cała nago i zabawiam się słodkim dużym lizakiem w ustach . Cały film jest z twarzą. Są oczywiście zoomy i wypinki.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Szykuje się na randkę z diamencikiem w pupie :)

Akcja filmiku dzieję się w hotelu w gorącej Hiszpanii. Podczas 10 minutowego nagrania możesz być ze mną podczas szykowania się na wieczorną randkę :) Na filmiku jest widoczna twarz . Są sceny gdzie jestem w ręczniku , nago oraz w sukni. Są również wypinki i zoomy . Na randkę idę z korkiem analnym :) Zapraszam :)

Wykup dostęp - 90 zł / msc
48

🌴🌴 Moje zdjęcia z podróży 🌴🌴

🌴 W tym albumie mam dla Was zdjęcia z wakacji. Chyba najwięcej osób prosi o takie materiały czyli swobodne wakacyjne flow. Na zdjęciach jestem w stroju kąpielowym. Zapraszam do oglądania i przeniesienie się w najpiękniejsze miejsca na świecie 🌴

Wykup dostęp - 100 zł / msc
1

Naga zabawa vibratorem w kabriolecie.

Na filmiku zabawiam się w moim kabriolecie :) Podczas pokazu jaki robię znajomemu na kamerce , koleżanka nagrywa całą akcję i udostępniam ją tutaj , abyś mógł to zobaczyć :) Na filmie jestem naga zabawiam się vibratorkiem na tylnej kanapie mojego kabrio. Film jest z twarrzą , trwa 8 minut są zoomy na cipkę , dupkę, stopy. Zapraszam do oglądania.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Jestem na Seszelach i prezentuje stopy na rajskiej plaży Beau Vallon.

Akcja filmu rozgrywa się na jednej z najsłynniejszych plaż na Seszelach czyli Beau Vallon . Na filmie jestem w stroju kąpielowym i na twarzy mam okulary. Prezentuje sylwetkę , ale tak naprawdę skupiamy się na stopach. Chodzę po gorącym piasku , masuje zapiaszczone stopki . Masuję również stopami mojego drinka w kokosie. Film trwa 5 minut. Zapraszam do oglądania i przeniesienia sie na chwilę w najbardziej rajskie miejsce na ziemi czyli Seszele.

Wykup dostęp - 66 zł / msc
1

Cała nago masuje stopami gigantyczne dildo .

Na filmiku jestem naga , a na stopach mam słodkie skarpetki w czerwone serduszka. Masuje stopami dildo giganta. Cały film jest z twarzą są zoomy na cipkę , dupkę oraz stopy . Film trwa 5minut . Zapraszam do oglądania.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Cała nago masuje dildoska stopkami :)

Na tym filmie jestem naga w samych czerwonych pończoszkach i masuje stopkami dildoska. Prezentuje sylwetkę są zoomy na dupke , cipke ,stopy. Cały film jest z twarzą. Czas trwania to 6 minut. Zapraszam do oglądania.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Prezentuje dla Ciebie nagą sylwetką w szpilkach.

Na filmiku prezentuje swoje idealne ciało w cieniutkich cielistych rajstopach i szpilkach , w dalszej części rajstopki również spadają , są zoomy , wypinki . Podczas całego filmu jest widoczna buzia. Filmik trwa 6 minut.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Przebieranki bielizny.

Filmik nagrywany jest w luksusowej jurcie w samym środku lasu. Na nagraniu zakładam 3 różne komplety bielizny . Na filmiku jest nagość oraz buzia. Całość trwa 11 minut.

Wykup dostęp - 90 zł / msc
1

Czytam Ci opowiadanie erotyczne :)

Jestem w hotelu w gorącej Hiszpanii i czytam dla Ciebie opowiadanie erotyczne pt "Sex z sasiadką" :) Film trwa 9 minut jestem cała nago , film jest z twarzą :)

Wykup dostęp - 90 zł / msc